Firma BOX-MOTO została założona w 2009 roku. Nasza pierwsza siedziba przez okres 5 lat mieściła się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Szarotek 5. Od tego czasu firma rozwijała się prężnie i to pozwoliło na otwarcie nowej siedziby Firmy która znajduje się w Zabrzu przy ulicy Grunwaldzkiej 13.

 

Od  stycznia 2014 roku sklep oraz magazyn pozwala na kompleksową obsługę Klientów. W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się głównie sprowadzaniem i sprzedażą części do samochodów zachodnich. Cały czas kierując się potrzebami rynku poszerzamy asortyment o części zamienne do aut wszystkich marek z rynku europejskiego, które stanowią obecnie znaczący procent wszystkich samochodów zarejestrowanych w naszym kraju. Czas, który pozwolił nam zaistnieć w branży motoryzacyjnej w sferze sprzedaży i dystrybucji części zamiennych pozwoliło nam świetnie poznać rynek i wymogi naszych Klientów.

 

Wypracowaliśmy system jakości i stale podnosimy poziom naszej obsługi. Idziemy zawsze z duchem czasu i oferujemy asortyment dopasowany do bieżących potrzeb naszych Kontrahentów. Dzięki tym działaniom możemy pochwalić się dużym gronem zadowolonych, a co za tym idzie stałych Klientów oraz ciągłym pozyskiwaniem nowych, dołączających do tego grona.Chcielibyśmy zapoznać Państwa z naszą ofertą, przedstawiając wykaz fabryk i dostawców z którymi współpracujemy. Są to produkty najbardziej renomowanych firm, dostarczane przede wszystkim do fabryk na pierwszy montaż, po konkurencyjnych cenach - dla Klientów którzy cenią sobie najwyższą jakość.

 

Większość naszego asortymentu pochodzi z własnego importu. Przez lata wyrobiliśmy sobie wysoką renomę u swoich dostawców co pozwala nam na zakup części w preferencyjnych cenach. Wyróżniamy się tym że liczymy się z opinią naszych Klientów i mając na uwadze bezpieczeństwo zakupu w naszej Firmie każda części sprzedawana u nas posiada 12 miesięczną pisemną gwarancje.

 

Naszym głównym celem przez ostatnie lata jest praca z naszymi Klientami co pozwala nam na rozwijanie się naszej Firmy i sukcesywne rozszerzanie naszego asortymentu który dopasowany jest do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów handlowych.